Atrandame, susitinkame!

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-11-16
  • Kategorija: Sportas

Atradome senas, bet jau pamirštas fizines veiklas – šokinėjimą per gumas. Europos sporto savaitės metu mūsų gimnazijos I c, III ir IV klasių mokiniai atliko įvairius šokinėjimo pratimus per šoklumo gumą, patys kūrė pratimus.

Lapkričio 10 dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje Spikeball (Smūginis) sporto šakos atstovai iš „SBK Kaunas“ Rroundnet pristatė naują sporto šaką Spikeball (Smūginis) mūsų gimnazijos Ic , III, IV klasių mokiniams. Ugnius ir Mindaugas mokinius supažindino su šio žaidimo atsiradimu, taisyklėmis, parodė, kaip reikia žaisti šį judrų ir įdomų žaidimą.

Lapkričio 11 dieną Aktų salėje vyko susitikimas su Europos pakrančių irklavimo sprinto varžybų čempionu, buvusiu žiburiečiu Žygimantu Gališanskiu. Žygimantas papasakojo apie naują sporto šaką – pakrančių irklavimą, sprinto ir ištvermės varžybas, apie savo, kaip sportininko kelią, dienotvarkę, kas jam padeda pasiekti tokių rezultatų.