Netradicinio ugdymo diena „Sveika ir sportuojanti bendruomenė“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-16
  • Kategorija: Sportas

Penktadienį Paprienėje vyko projekto „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai!“, finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, netradicinio ugdymo diena „Sveika ir sportuojanti bendruomenė“. Ruoštis šiai dienai pradėjome prieš mėnesį irkluodami vikingų laivus –  gerindami savo sveikatą, fizinį pajėgumą, bendraudami.

Džiugu, kad Sporto šventėje dalyvavo daug I-III klasių mokinių ir mokytojų. Mokiniai varžėsi irklavimo vikingų laivais, taiklumo varžybose, Street Racket žaidime, komandos formavimo estafetėse.

I – ų klasių grupėje irklavimo vikingų laivais varžybose ir Street Racket rungtyje I-ąją vietą iškovojo I d klasės komanda. Taiklumo rungtyje geriausiai sekėsi I c klasės komandai, estafetės rungtį laimėjo I a klasės komanda. Susumavus 4 rungčių rezultatus I-ąją vietą iškovojo I d klasės komanda.

II-ų klasių grupėje irklavimo vikingų laivais varžybose greičiausia buvo II d klasės komanda. Street Racket, taiklumo rungtyse, estafetėje geriausiai sekėsi II a klasės komandai. Susumavus 4 rungčių rezultatus I-ąją vietą iškovojo II a klasės komanda.

III-ų klasių grupėje estafetės rungtyje nugalėjo III a klasės komanda. Vikingų laivais, taiklumo varžybose, Street Racket rungtyje geriausiai sekėsi III c klasės komandai, kuri ir iškovojo I-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Šią dieną pralaimėtojų nebuvo. Buvom apdovanoti geru oru, gera savijauta, bendravimu ir kiekvienas gavo po sveikuolių batonėlį, o irkluotojai ir po „Karūnos“ šokoladuką. Varžybų nugalėtojų komandos apdovanotos 30 eurų Tango picerijos čekiais.

Už šaunų dalyvavimą nuoširdžiai dėkojame I-III klasių mokiniams ir jų auklėtojams, už prizus administracijai, už pagalbą A. Volungevičiui, A. Antanavičiui ir R.Jurgelevičiui, mūsų šaunioms savanorėms ir visiems, padėjusiems, kad šis renginys vyktų sklandžiai ir smagiai.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti facebook galerijoje.