Elektros keliais

• Paskelbta: 2022-09-20
  • Kategorija: Renginiai

lll klasių A kurso fizikos mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją, kurioje galėjo atsakyti į rūpimus klausimus, susijusius su elektros sritimi bei pasimatuoti profesiją. Mokiniai, lydimi fizikos mokytojo V.Petraškos, pirmu sustojimo tašku pasirinko KTU Elektros ir elektronikos fakultetą (KTU EEF), susipažino su fakulteto studentų  atstovybe, su tame fakultete dėstomomis studijų programomis bei bandė atsakyti į klausimą – kuo studentavimas skiriasi nuo studijavimo… Kita stotelė buvo ESO elektros paskirstymo departamentas, kur sužinojome apie elektros tiekimą vartotojams. Šioje edukacinėje išvykoje aplankėme didžiausią kogeneracinę jėgainę Lietuvoje. Mus nudžiugino faktas, kad mūsų pačių išmetamos šiukšlės gali būti naudingos ir netgi sukurti energiją. Išvyka buvo smagi ir naudinga.

Nuotraukos:
Fotografo vardas