• Paskelbta: 2024-01-23
  • Kategorija: Konkursai

Sausio 17 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados (11 / III gimnazijos kl.) rajono etapas. Olimpiadoje dalyvavo 8 dalyviai iš Prienų „Žiburio“, Veiverių Tomo Žilinsko ir Stakliškių gimnazijų.

Sveikiname Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokines, olimpiados rajono etapo nugalėtojas:

• I vieta – Miglė Dobilaitė,  3 c klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Grybauskienė.

• II vieta –  Greta Jevstignejevaitė, 3 c klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Grybauskienė.

• III vieta – Agnė Ulinauskaitė, 3 a klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė anglų kalbos vyr. mokytoja Jurgita Barkauskienė.

Miglė Dobilaitė deleguojama į anglų kalbos olimpiados (11 kl.) šalies etapą.