Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ – laimėti aukso ir bronzos medaliai

• Paskelbta: 2024-01-29
  • Kategorija: Konkursai

Sausio 27-ąją parodų ir kongresų centre LITEXPO 6–12 klasių mokiniams vyko nacionalinis geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkursas apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektais. Jame dalyvavo daugiau nei tūkstantis mokinių.

Dvylika „Žiburio“ gimnazistų taip pat varžėsi konkurse. Du gimnazistai savo klasių grupėse tapo prizininkais ir pelnė medalius. Abiturientas Tautvydas Svinkūnas, IV b klasė, pelnė aukso medalį, o 9 klasių tarpe Simonas Brinevičius, I a klasė, laimėjo bronzos medalį.

Po konkurso mokiniai dalyvavo netradicinėje geografijos pamokoje apie Amazoniją, pasivaikščiodami po parodą susipažino su Lietuvos, Europos ir pasaulio lankytinomis vietomis.