Sėkmė smiginio ir krepšinio 3 x 3 varžybose

• Paskelbta: 2024-03-12
  • Kategorija: Sportas

Praeitą savaitę vyko rajoninės smiginio varžybos, kuriose dalyvavo 4 vaikinų ir 4 merginų komandos. Gimnazijos komandai atstovavo III c klasės mokiniai: Ūla Aksenavičiūtė, Gabrielė Masytė, Domas ir Matas Barauskai. Vaikinai iškovojo I vietą, buvo apdovanoti aukso medaliais ir kovo 15-ąją atstovaus Prienų rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių finale Elektrėnuose.

Kovo 8-ąją Prienų SC vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio 3 x 3 zoninėse varžybose sėkmingai pasirodė gimnazijos vaikinų – pirmokų komanda: Simas Aleksynas, Matas Giraitis, Dominykas Stadalius ir Dovydas Dobila. Vaikinai iškovojo keturias pergales, buvo nugalėtos stiprios Kauno miesto, Kauno ir Šakių rajonų komandos. Mūsų krepšininkai, pelnę keturias pergales, finale užėmė II vietą, iškovojo sidabro medalius. Komanda, patekusi į TOP-16, gins Prienų rajono garbę balandžio 19 dieną tarpzoninėse varžybose.