Gimnazijos skaitovai – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo nugalėtojai

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-02-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vasario 12 d. labai neįprastai-nuotoliniu būdu- vyko rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 26 mokiniai iš 7 rajono mokyklų. Skaitovai, kaip ir kasmet, buvo vertinami pagal griežtus kriterijus, bet šiemet turėjo įveikti didelį iššūkį, nes reikėjo ne tik įtaigiai perteikti tekstą, bet ir tinkamai nufilmuoti. Nufilmuotą mokinio pasirodymą reikėjo įkelti į YouTube platformą ir komisijai nusiųsti nuorodą . Mūsų gimnazijos skaitovai, parengti gimnazijos lituanisčių Snieguolės Milušauskienės, Rūtos Pūrienės, Levutės Karčiauskienės, tapo absoliučiais nugalėtojais. Skaitovus vertinusi autoritetinga komisija gyrė skaitovus ir jų mokytojus ne tik už gebėjimą pasirinkti tekstą, atinkantį skaitančiojo amžių ir patirtį, sceninę kultūrą, įtaigų skaitymą ,bet ir drąsą įveikiant technines kliūtis, meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui. Šitas konkursas įrodė, kad nei virusai, nei nuotolinis mokymas negali įveikti meninio žodžio šviesos, ir tų, kurie žino, kad nuo gimtojo žodžio prasideda tauta.

Sveikiname nugalėtojus:

Austėja Suchockaitė, II a kl., – I vieta,

Kristijonas Raibužis, IV d kl., – II vieta,

Emilis Kašinskas, III c kl., – II vieta,

Uma Stankevičiūtė, I d kl.,-III vieta,

Milena Ruseckaitė, III b kl., – III vieta.

Linkime sėkmės Austėjai, kuri dalyvaus regioniniame Meninio skaitymo konkurso etape!