Paaiškėjo informatikų laimėjimai informatikos olimpiados II etape ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2020-12-16
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gruodžio 15d. nuotoliniu būdu vykusioje informatikos olimpiados rajoniniame etape iš 6 gimnazijos dalyvių nugalėtojais tapo:
Nojus Šabasevičius, III kl., I vieta
Paulius Sabanskis, II kl., II vieta
Eimantas Vaičiūnas, IV kl., III vieta

2020 lapkričio 9 d. – gruodžio 4 d. Lietuvoje nuotoliniu būdu įvyko 17-asis mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Jo rezultatai paskelbti gruodžio 15d. Konkurse šiemet dalyvavo 32107 Lietuvos mokinių. Prienų savivaldybėje dalyvavo 343 mokiniai iš 9 mokyklų. Savivaldybėje laimėtojais tapo šie mokiniai:

9 klasės:

• II vieta: Ainora Brūzgaitė, 112 tšk.

10 klasės:

• I vieta: Paulius Sabanskis, 144 tšk.
  • III vieta: Nojus Skučas, 123 tšk.

11 klasės:

• I vieta: Aleksas Balčiukynas, 121 tšk.
  • II vieta: Nojus Kochanauskas, 105 tšk.
  • III vieta: Nojus Šabasevičius, 104 tšk.

12 klasės:

• I vieta: Eimantas Vaičiūnas, 124 tšk.
  • II vieta: Deividas Ligeika, 80 tšk.

Dėkojame visiems dalyviams, nepabūgusiems konkursuose dalyvauti nuotoliniu būdu. Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose bei gražių artėjančių žiemos švenčių!