Sveikiname! Arnas Rasimavičius – respublikinio konkurso nugalėtojas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2020-12-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas lapkričio mėnesį organizavo respublikinį 7-12 klasių mokinių tarpdisciplininį dailės – technologijų sričių piešinio/idėjos konkursą „NEREALIZUOTI SVAJONIŲ MIESTAI“. Jame, paskatinti dailės mokytojos Ilonos Rasimavičienės, dalyvavo du mūsų gimnazijos mokiniai – Austėja Suchockaitė (I – II -ų klasių grupė) ir Arnas Rasimavičius (III – IV-ų klasių grupė). Konkurso dalyviai, pasitelkę kūrybines ir pažintines galias,turėjo išreikšti urbanistinę – architektūrinę idėją monochrominiu piešiniu. Austėja konkursui sukūrė kompoziciją „Gyvenimas ant linijos“, Arnas „Minčių klodus“.

Vertinimo komisija, vadovaujama Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto dekano, profesoriaus, architekto Jono Audėjaičio, vadovaudamasi kūrybiškumo, novatoriškumo ir estetiškumo kriterijais, išrinko po 3 geriausius konkursantų darbus kiekvienoje grupėje. Vyresniųjų grupėje geriausiu darbu pripažinta Arno kompozicija , jis užėmė pirmąją vietą. Arno „Minčių klodai“, kaip ir kitų nugalėtojų darbai, bus eksponuojami šalies kultūros ir ugdymo įstaigose.