Prienų „Žiburio“ gimnazijoje atidaryta kūrybinių darbų oazė

• Paskelbta: 2024-05-15
  • Kategorija: Aktualijos

Gegužės 9-ąją buvo gimnazijos I aukšto fojė atidaryta Jūratės Grybauskienės, anglų kalbos mokytojos metodininkės, kūrybos darbų paroda. Irma Kačinauskienė, gimnazijos direktorė, pasveikino susirinkusius svečius, mokinius, mokytojus, priminė, jog parodos autorė – buvusi šios mokyklos absolventė.

Mokytoja Jūratė pasidalino mintimis apie pomėgį tapyti ir tapybą susiejo su muzika: „Tapyba – kaip muzika. Kiekvienas potėpis – nauja nata“. Ji nuoširdų padėkos žodį skyrė savo mokytojui Vladui Traneliui už kūrybinių galių išpildymą ir nuolatinį palaikymą. Autorė kvietė kiekvieną kurti, tapyti, rašyti ir drįsti dalintis savo svajonėmis.

Jūratė padėkojo gimnazijos bendruomenės nariams už nuoširdžią pagalbą rengiant parodą. Tik gimnazijos direktorės atkaklumas, kalbėjo Jūratė, paskatino surengti parodą ir paskirti šią erdvę kūrybinių darbų oazei. Parodos atidaryme susirinkusieji gėrėjosi paveikslais, kiti bičiuliškai skubėjo apkabinti autorę ar padėkoti su gėlės žiedu.