Dailės olimpiadoje – prizinės vietos

• Paskelbta: 2023-03-17
  • Kategorija: Konkursai

Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etape kovo 13 d. Prienų Meno mokykloje „Žiburio“ gimnazijai atstovavo penki mokiniai, kuriuos olimpiadai ruošė dailės mokytoja Ilona Rasimavičienė. Olimpiadoje, kurios tema -„Eni beni diki daki – aš einu ieškot“, Justė Milušauskaitė, IV b kl. mokinė, pristatė savo kūrybinį tapybos darbą „Kova“, Ignas Urbaitis, III c kl. mokinys, - tapybos darbą „Jis ieškojo ir rado“, Justė Radzevičiūtė, I b kl. mokinė,- tapybos darbą „Pabėgėliai“, Smiltė Liutvynskaitė, I b kl. mokinė, - tapybos darbą „Žvaigždžių linksmybės“, Vytautas Petrauskas, I c kl. mokinys,- pastele ir pieštuku atliktą darbą „Išrinktasis Nemirėlis prieš Gviną, Pelenų valdovą“. Mūsų gimnazistams puikiai sekėsi ne tik pristatyti kūrybinius ieškojimus, bet ir plėtoti temą olimpiados metu, laimėtos visos prizinės vietos. Justė Milušauskaitė laimėjo I-ąją vietą ir atstovaus mūsų rajonui respublikinėje dailės olimpiadoje, Ignas Urbaitis laimėjo II- ąją vietą, Vytautas Petrauskas- III- ąją vietą.

Gimnazistų darbai bus eksponuojami mokyklos koridoriuje antrame aukšte. Kviečiame pasigrožėti sukurtais darbais ir sveikiname nugalėtojus!