Žiburiečiai antrus metus iš eilės prizininkai! Respublikinėje viktorinoje „IFtorina‘23“ – 2 vieta

• Paskelbta: 2023-03-15
  • Kategorija: Konkursai

Konkursas vyko 2023 m. sausio 28 d., kai Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas pakvietė 10-12 klasių mokinius šeštadienį praleisti kitaip – varžytis matematikos ir informatikos viktorinoje „IFtorina‘23“. Čia mokiniai, drauge su bičiuliais susibūrę į komandas, turėjo galimybę parodyti mokykloje sukauptas žinias ir pasivaržyti su kitų Lietuvos miestų „tiksliukais“. Organizatoriai paruošė komandines informatikos, matematikos ir multimedijos užduotis, kvietė pasukti galvas rungiantis protmūšyje.

Nugalėtojai prizus galėjo rinktis iš pateikto sąrašo. Mūsų mokiniai rinkosi nešiojamus-išorinius SSD diskus bei bevielius ausinukus. Prizais apdovanota mūsų gimnazijos komanda, sudaryta iš 3 gimnazistų (Paulina Sabanskytė, Paulius Sabanskis ir Joris Dobilas).

Sveikiname, didžiuojamės ir džiaugiamės Paulina, Pauliumi ir Joriu, kurie laisvadienį noriai paskyrė mokslui!

Daugiau apie konkursą ir jo nugalėtojus: