Spotiself programa

• Paskelbta: 2024-10-10
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Prienų ,,Žiburio" gimnazijos I – IV gimnazijos klasių mokiniai sėkmingai bendrąsias ir karjeros kompetencijas ugdo inovatyvioje skaitmeninėje platformoje „Spotiself“. Spotiself įgalina mokinį pažinti save, ugdo sprendimų priėmimo įgūdžius, padedančius priimti asmeninį sprendimą dėl ateities studijų ar profesinės veiklos. Spotiself kelionė prasideda nuo Vilniaus Universiteto psichologų sukurto, moksliškai pagrįsto, sužaidybinto 3D testo. Testo rezultatai identifikuoja asmenybės bruožus, įvertina pažintinius gebėjimus bei nustato profesinius jaunuolių interesus.

Interaktyvios užduotys, vizualizuotas karjeros planas padės kryptingai judėti į priekį ir surasti asmeninius interesus atitinkančias veiklas, suprasti save ir priimti konkrečius ateities sprendimus. Mokykla turi galimybę stebėti bei vertinti vykstantį ugdymo karjerai procesą, gauti kiekybinius ir kokybinius progreso rodiklius.