Istorijos pamoka „Laisvės paradigmos“

• Paskelbta: 2024-01-16
  • Kategorija: Renginiai

Minint Lietuvos Laisvės gynėjų dieną – Sausio 13-ąją, Prienų „Žiburio“ gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė Vilija Juodsnukienė Prienų krašto muziejuje tradiciškai veda pamoką rajono mokiniams. Mokytoja sausio 12-ąją vedė pamoką „Laisvės paradigmos“, kurioje dalyvavo gimnazijos ketvirtokai, „Ąžuolo“ progimnazijos aštuntokai ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos šeštokai.

Mokytoja Vilija Juodsnukienė priminė mokiniams svarbiausius tos dienos įvykius, pasidalijo savo pačios išgyvenimais, gimnazistės perskaitė prieniečių prisiminimus. Pamokos protmūšyje jungtinės komandos atsakinėjo į klausimus apie Ukrainą, Sausio 13-osios įvykius Lietuvoje, atliko kūrybines užduotis. Muziejaus darbuotojos suvenyrais apdovanojo komandą nugalėtoją.

Nuotraukos:
Vida Degutytė