VGTU projekto „Ateities inžinerijos” pabaiga

Vasario 25 d. keturi gimnazijos mokiniai (Jokūbas Bucevičius, Pijus Dilinikaitis, Paulina Mozūraitė, Augustė Volungevičiūtė), lydimi chemijos mokytojos Džiugintos Gaigalienės, dalyvavo paskutinėje VGTU rengiamos neakivaizdinės neformaliojo vaikų švietimo programos „Ateities inžinerijos” sesijoje. Komanda pristatė savo baigiamąjį darbą, kuris buvo išrinktas geriausiu tarp visų „Biomedicinos inžinerijos” srities konkurso dalyvių. Gimnazistai teigia, jog dalyvavimas VGTU rengiamame projekte buvo naudingas: be baigiamojo darbo įgyvendinimo veiklos, mokiniai nagrinėjo biomedicinos raidos ir bioninių signalų naudojimo pagrindus, konstravo ir bandė įtaisus, skirtus medicinai, sveikatai, sportui, susipažino su šiuolaikinių inžinerijų, technologijų bei inovacijų vadybos principais. Su baigiamuoju gimnazistų darbu galima susipažinti gimnazijos skaitykloje.

Paulina Mozūraitė, III kl.
Nuotraukos iš asmeninių archyvų