„Svajonių lašas‘ 2023“ – abiturientėms Skaistei Radžiūnaitei ir Gabijai Sinkevičiūtei

• Paskelbta: 2023-11-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 10-ąją Birštono kultūros centro fojė vyko tradicinis krašto mokyklų menininkų apdovanojimų renginys „Svajonių lašas‘ 2023“. Renginio sumanytojas ir organizatorius – VšĮ „Krašto vitrina“ vadovas Vaclovas Sinkevičius. Stiklinius „Svajonių lašus“ nominantams įteikė prizų mecenatai, dovanų kuponus į „Vytauto Mineral SPA“ – viešbučio direktorė  Kristina Jančiulienė, dovanų juosteles plaukti laivu „Algirdas“ – MB „Birštono kruizas“ direktorius Mindaugas Žiedelis.

Skaistei Radžiūnaitei už kūrybą – eilėraščius įteikto „Svajonių lašo‘ 2023“ mecenatas – Best Drive (UAB „A. Karalius ir Ko“), o Gabijai Sinkevičiūtei už meniškus rankdarbius – mecenatas Ramūnas Buikus. Mokinės yra dalyvavusios ne viename konkurse, jų kūryba pastebėta ir įvertinta gimnazijoje, rajone, respublikoje. Gimnazistes konkursams ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Levutė Karčiauskienė ir technologijų mokytoja Audronė Ramančuckienė.

Abiturientes taip pat pasveikino jų mokytojos, direktorės pavaduotoja Lina Malinauskienė, artimieji.