Tinklinio būrelis (jauniai) III-IV klasės

Apie

Šiandien Lietuvoje, kaip teigia apibendrinti 2010 metų tyrimo duomenys (Diena.lt „Lietuvos moksleivių fizinis aktyvumas – tarp mažiausių pasaulyje“), mūsų moksleivių sveikata kasmet blogėja. Pagrindinės problemos yra regėjimo, kraujotakos, kvėpavimo, nervų, skeleto ir raumenų sistemų sutrikimai, vis daugiau vaikų serga suaugusiųjų ligomis. Dauguma šių problemų priežasčių – mažas fizinis aktyvumas.
Mūsų gimnazijoje mokiniai ne tik žaidžia krepšinį, futbolą, irkluoja, bet ir per pamokas, ir lankydami būrelį mokosi žaisti tinklinį. Šiandien į tinklinio būrelį susirenka apie 50 I-IV klasių mokinių. Būrelio tikslas – stiprinti mokinių sveikatą, populiarinti tinklinį, ugdyti pliažo tinklinio žaidimo įgūdžius tarp mokinių, puoselėti gebėjimus, suteikiančius galimybę aktyviai dalyvauti kuriant kūno kultūros ir sveikatos stiprinimui palankią aplinką.
Būrelio užsiėmimuose mokiniai ne tik mokosi tinklinio technikos elementų, bet ir ugdo pasitikėjimą savo jėgomis, valią, savitarpio pagalbos jausmą, bendradarbiavimo įgūdžius, išgyvena džiaugsmą, tenkindami saviraiškos, savirealizacijos poreikį, stiprindami nusiteikimą sieti mokymąsi, darbą ir poilsį su fiziniu aktyvumu. Būrelio nariai mokosi teisėjauti, plėtoja žinias ir gebėjimus, būtinus praktikuojant įvairias kūno kultūros formas.
Mokiniai, lankantys būrelį, dalyvauja ne tik gimnazijos, bet ir rajoninėse varžybose, patys organizuoja sporto renginius ir teisėjauja varžyboms. Šiais mokslo metais jau pravestos pliažo tinklinio sezono uždarymo mišrių komandų varžybos, Kalėdinis mišrių komandų tinklinio turnyras, 2×2 tinklinio varžybos, salės tinklinio varžybų I turas. Taigi, žaisdami tinklinį, mes ne tik smagiai ilsimės, laviname komandinio darbo įgūdžius, bet ir geriname savo sveikatą.

• Būrelio vadovas: Dalia Šklėriūtė
  • Užsiėmimų vieta: Sporto salė
  • Klasės III-IV
  • Valandų skaičius: 4 val.
  • Būrelis vyksta: pirmadienį 14.45 – 15.30 | antradienį 14.45 – 15.30 | ketvirtadienį 14.45 – 15.30 | penktadienį 13.50 – 14.35 val.