„Kuriame mokyklai“ – Prienų „Žiburio“ gimnazistų dailės ir technologijų darbų paroda

Lapkričio 7 dieną Prienų Nemuno kilpų regioniname parke buvo atidaryta „Žiburio“ gimnazijos mokinių dailės ir technologijų darbų paroda „Kuriame mokyklai“, skirta gimnazijos 100-mečiui.
Šventę pradėjo Prienų ,,Žiburio‘ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Malinauskienė, kuri kalbėjo apie ugdymą netradicinėse erdvėse ir artėjantį gimnazijos šimtmetį. IIId klasės mokinys Erikas Mažeika, 2016-2017m.m. respublikinės technologijų olimpiados antros vietos laimėtojas, pasakojo, kaip jis susidomėjo technologijomis, pasakojo, kiek kantrybės ir kruopštumo reikalauja šis darbas. IIIa klasės mokinė Gerda Marcinkevičiūtė pasakojo apie simegrafijos techniką ir pristatė ja atliktus darbus. Kalbėję technologijų mokytojai Audronė Ramančuckienė ir Petras Kačiušis bei dailės mokytoja Ilona Rasimavičienė dėkojo savo kūrybingiems ir darbštiems mokiniams. Gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė tarė padėkos žodį parodą rengusiems mokytojams ir mokiniams.
Parodos atidaryme skambėjo gimnazijos choro merginų bei muzikos mokytojos Romos Ruočkienės atliekamos dainos.
Pabaigoje svečiai ir dalyviai apžiūrėjo parodą bei vaišinosi „Žiburio“ gimnazijos saldainiais.
Paroda Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų cente veiks iki gruodžio 5 dienos. Visus maloniai kviečiame apsilankyti!

Gerda Minajevaitė
Miglės Buzaitės nuotraukos